1 2 3
Szanowni Klienci,

Z przykrością informujemy, że z dniem 15 lipca nasz sklep internetowy zakończył działalność sprzedażową. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie oraz lojalność, jaką obdarzyli nas Państwo przez cały okres funkcjonowania naszego sklepu.

Wszystkie zamówienia złożone do 15 lipca zostaną zrealizowane zgodnie z regulaminem. W razie pytań dotyczących zamówień, zwrotów lub innych kwestii prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który będzie do Państwa dyspozycji do końca miesiąca.

Jeszcze raz dziękujemy za wspólną podróż i życzymy wszystkiego najlepszego!

Z poważaniem,
Zespół Activio
Co dostaniesz
Zestaw 8 imiennych naklejkek
na rower i kask.
Parametry naklejek
Prezentacja naklejek na arkuszu
Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi
Jaki jest czas realizacji mojego zamówienia? Czas realizacji zamówień wynosi około pięciu dni roboczych. Zamówienia wysyłane są raz w tygodniu kurierem DHL.
Czy mogę dodać grupę krwi? TAK, dopisz ją na końcu do pola „nazwisko”.
Czy napisy są odporne czynniki atmosferyczne i mechaniczne? TAK, naklejki są wydrukowane technologią odporną na porysowania, wodę i słońce.
Czy mogę przykleić naklejki w innym miejscu, np. na kije golfowe? TAK, przyklejaj je gdzie chcesz, naklejki posiadają silny klej, który podoła większości powierzchni.
Czy zamiast imienia i nazwiska mogę mieć “ksywe”? TAK, na naklejce można umieścić dowolny napis np. pseudonim, nazwę drużyny itp.
Czy mogę podzielić zestaw 8 naklejek na 2 nazwiska? NIE, niestety system nie obsługuje takiej opcji.
Czy mogę zamówić w pakiecie 8 różnych imion i nazwisk? NIE, niestety system nie obsługuje takiej opcji.
Czy wszystkie naklejki mogą być w jednym kolorze? NIE, niestety system nie obsługuje takiej opcji.
Czy mogę zamówić niepełny zestaw z mniejszą ilością naklejek? NIE, musi być pełen zestaw 8 naklejek.
Czy naklejka może zawierać flagę innego kraju lub dwie różne flagi? NIE, jedynie flagę Polski
Zaprojektuj swoją naklejkę już teraz!

Naklejki na rower to świetne rozwiązanie, które pozwoli wyróżnić Twój jednoślad spośród wielu innych. Drukujemy naklejki na rower z imieniem i nazwiskiem jego właściciela, przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz zespołów kolarskich. Zapewniamy, że nalepki rowerowe z naszej oferty to produkty wykonane z najwyżej jakości folii, które charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć, działanie promieni słonecznych, wszelką niepogodę i różnego rodzaju zabrudzenia. Nasze naklejki na rower doskonale przylegają do ramy. Nie należy zatem obawiać się, że naklejki zostaną uszkodzone, odkleją się lub szybko zniszczą - zostały zaprojektowane w taki sposób, aby cieszyć oko jak najdłużej.


Naklejki na rower szosowy

Rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się na wyścigach i eventach rowerowych będą nasze imienne naklejki na rower szosowy. Nalepki z imieniem pozwolą oznaczyć Twój rower, tak aby nie było żadnych wątpliwości co do tożsamości jego posiadacza. Zamiast imienia i nazwiska możesz też wybrać inny nadruk - na przykład ksywkę, nazwę drużyny czy nawet dopisek z grupą krwi. Obok imienia i nazwiska tradycyjnie drukujemy polską flagę.

Nalepki dla rowerzystów

Niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez przejażdżki rowerem. Dla niektórych osób kolarstwo to nie tylko hobby, ale wręcz pasja. Wszystkim wielbicielom kolarstwa gorąco polecamy nasze imienne nalepki na rower. Personalizowana naklejka sprawi, że każdy rower zyska niepowtarzalnego charakteru i będzie doskonale się prezentować. Naklejka na rower to także świetny sposób na pokazanie światu swojej pasji do kolarstwa.

Naklejki na rower i kask - warianty

Oferowane przez nas naklejki na rowery i kaski występują w zestawach po 8 sztuk i są drukowane w dwóch wersjach kolorystycznych tekstu - czarnym (4 sztuki) i białym (również 4 sztuki). Imienne nalepki rowerowe są wykonane z folii przezroczystej. Dzięki temu, możesz je przetestować i finalnie nakleić ciemny lub jasny wariant - w zależności od preferencji i tego, który z nich będzie najlepiej komponować się z kolorem Twojego roweru.

Wybierz naklejki rowerowe od Booklet

Jesteśmy na rynku poligraficznym od ponad 20 lat a, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu produkujemy jedynie najwyższej jakości naklejki na rower. Dopracowanie naszych produktów nie oznacza jednak wygórowanych cen - poprzez zastosowanie najnowszych technologii i wydajnych maszyn drukujących, udało się nam znacząco zredukować koszty druku jednostkowego. Finalnie, każdy klient otrzymuje od nas dopracowany produkt w atrakcyjnej cenie - imienne naklejki rowerowe są tego najlepszym przykładem.


Jeśli kolarstwo to Twoja pasja, nie zwlekaj i zdecyduj się na naklejki na rower od Booklet! Jesteśmy przekonani, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

W przypadku pytań dotyczących naklejek rowerowych lub innych produktów z oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Zaprojektuj swoją naklejkę już teraz!