Godz: pon. - pt.: 7:00 - 15:00 62 594 12 09

Kariera

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której znajdziesz możliwość samorozwoju oraz poznasz nowe technologie. Dołącz do zespołu Drukarni Booklet.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Operator programów graficznych (Illustrator)

Opis stanowiska (czyli za co tak naprawdę osoba będzie odpowiedzialna, czym będzie się zajmować):
  • sprawdzenie poprawności plików do druku,
  • generowanie podglądów (on-screen proof) dla klientów ,
  • kontakt z klientem.

Wymagania:
  • znajomość programu Adobe Illustrator:
    • umiejętność rysowania krzywymi,
    • maskowanie obiektów,
    • zarządzanie kolorami SPOT-owymi.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracujemy od poniedziałku do piątku,
  • stabilną pracę w zespole pasjonatów.

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • raportowanie pracy.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z klientami,
  • gotowość do uczenia się i poznawania nowej branży,
  • otwartość, chęć do pracy z klientami, energia życiowa,
  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:
  • ciekawą i stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy: komórka, laptop, samochód służbowy,
  • pracujemy od poniedziałku do piątku.

Młodszy grafik komputerowy - Pleszew

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • wykonywanie projektów graficznych,
  • przygotowywanie i realizacja projektów do druku,
  • wykonywanie i obróbka graficzna zdjęć,
  • przygotowywanie grafik do materiałów promocyjno-reklamowych.

Od wybranej osoby oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości programów z pakietu Adobe,
  • kreatywności i samodzielności w pracy koncepcyjnej i projektowej,
  • zmysłu technicznego i artystycznego,
  • znajomości aktualnych trendów w projektowaniu graficznym,
  • przesłania portfolio własnych prac.

W zamian oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i stabilną pracę w zespole pasjonatów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres e-mail [javascript protected email address], w tytule wiadomości wpisując stanowisko pracy, na które jest aplikacja.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."