Godz: pon. - pt.: 7:00 - 15:00 62 594 12 09

Kariera

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której znajdziesz możliwość samorozwoju oraz poznasz nowe technologie. Dołącz do zespołu Drukarni Booklet.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. marketingu internetowego (Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads) - Pleszew

Od wybranej osoby oczekujemy:
  • znajomość i wiedza z zakresu: Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads;
  • dobra znajomość narzędzi analitycznych Google, takie jak Analytics, Ads, Search Console, Trends;
  • analizowanie w/w danych, w tym przede wszystkim źródeł wizyt użytkowników i konwersji, a następnie wyciąganie wniosków i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • śledzenia trendów, nowinek z branży marketingowej;
  • autorskie pomysły oraz dążenie do najlepszych wyników;
  • znajomość e-mail marketingu będzie dodatkowym atutem.

Jakie będą Twoje zadania:
  • zarządzanie kampaniami PPC w Google Ads i Facebook Ads;
  • zarządzanie aukcjami i kampaniami w Allegro;
  • śledzenie trendów w marketingu internetowym i wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów w Internecie;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych, zachowań Klienta oraz działań konkurencji;
  • analiza efektywności prowadzonych działań, realizacja KPI, raportowanie;
  • merytoryczne wsparcie podległego zespołu.

Dlaczego warto do nas dołączyć:
  • dołączysz do ambitnego Działu Kreatywnego;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ciekawą i stabilną pracę w zespole pasjonatów;
  • korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • pracujemy od poniedziałku do piątku.

Benefity dla pracownika:
  • pakiet MultiSport;
  • prywatna opieka medyczna;
  • kursy i szkolenia;
  • kawa i herbata bez limitu.

WordPress WooCommerce Developer - Pleszew

  • znajomości WordPress + WooCommerce;
  • doświadczenia we wdrażaniu i modyfikacji motywów WordPress/WooCommerce;
  • dobrej znajomości HTML i CSS (zagadnienia RWD);
  • kodowanie projektów graficznych stron internetowych na podstawie projektów graficznych;
  • znajomości PHP.

  • wdrażanie motywów i wtyczek WordPress/WooCommerce;
  • dbanie o odpowiednie działanie stron (monitorowanie, aktualizacja wtyczek, itp.);
  • optymalizowanie serwisów pod kątem wydajności;
  • wdrażanie zmian graficznych.

Mile widziane:
  • wsparcie w zakresie marketingu online;
  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads.

  • kładziemy nacisk, aby ciągle się rozwijać;

  • luźna niekorporacyjna atmosfera;

Programista PHP - Pleszew

Twój zakres obowiązków
  • budowa, rozwijanie, utrzymanie i optymalizacja backendu oraz forntendu autorskiego systemu do marketplacu (połączenie e-commerce z web to print), w architekturze Ports & Adapters + CQRS + DDD

  • znajomość PHP i Mysql
  • znajomość wzorców projektowych
  • pisanie kodu zgodnie z zasadami SOLID
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • znajomość Ports & Adapters, CQRS, DDD lub chęć nauki tychże
  • znajomość systemu Git
  • znajomość HTML i CSS
  • znajomość Javascript

  • chęć do rozwoju
  • chęć do drążenia i rozwiązywania technicznych problemów
  • wcześniej zrealizowane projekty (jakiś kod który można przejrzeć)

Młodszy grafik komputerowy - Pleszew

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • wykonywanie projektów graficznych,
  • przygotowywanie i realizacja projektów do druku,
  • wykonywanie i obróbka graficzna zdjęć,
  • przygotowywanie grafik do materiałów promocyjno-reklamowych.

  • bardzo dobrej znajomości programów z pakietu Adobe,
  • kreatywności i samodzielności w pracy koncepcyjnej i projektowej,
  • zmysłu technicznego i artystycznego,
  • znajomości aktualnych trendów w projektowaniu graficznym,
  • przesłania portfolio własnych prac.

W zamian oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i stabilną pracę w zespole pasjonatów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres e-mail [javascript protected email address], w tytule wiadomości wpisując stanowisko pracy, na które jest aplikacja.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."