Godz: pon. - pt.: 7:00 - 15:00 62 594 12 09

Booklet partnerem EVOLUTION RIDE 2016

Dadane: 16.09.2016
Evolution Ride

Drukarnia Booklet została partnerem największego maratonu Indoor Cycling w Polsce, który odbędzie się 16-17 września 2016 w Łodzi. Nasza drukarnia dla wszystkich uczestników przygotowała “niespodziankę” tj. personalizowany imienny zestaw naklejek na rower, który będzie dołączany do każdego pakietu startowego. W imprezie weźmie udział blisko 500 fanów rowerów nie tylko z Polski.

Evolution Ride to największa, cykliczna impreza indoor cycling w Polsce, urastająca sukcesywnie do wydarzenia o randze międzynarodowej. Setki rowerów i uczestników, ponad 8 godzin w wyjątkowej oprawie audiowizualnej i muzycznej w nowoczesnej, klimatyzowanej hali koncertowej, najlepsi polscy i zagraniczni Master Instruktorzy oraz impreza integracyjna to stałe elementy tego kultowego już wydarzenia, które z dumą tworzymy od 2007 roku.

Z okazji tego wydarzenia dla wszystkich klientów Booklet mamy promocję na Zestaw imiennych naklejek na rower - Drugi pakiet za pół ceny! Wejdź na stronę booklet.pl/naklejki-na-rower i podczas zamówienia, w koszyku wpisz kod: R1709 który aktywuje rabat. Promocja aktywna do końca września.