Naklejki na karton i koperty – dodatkowe miejsce na prezentację Twojego logo

Naklejki na karton i koperty pełnią rozmaite funkcje: od informacyjnych, przez ostrzegawcze, aż po ozdobne. W przypadku przesyłek kurierskich i pocztowych na naklejce mogą znaleźć się dane adresata, nadawcy, producenta, dystrybutora lub pośrednika. Dodatkowe logo na kopercie z firmową korespondencją sprawi, że nie będzie ona anonimowa i wybije się z natłoku innych kopert w skrzynce Twojego adresata. Naklejki to niedrogi i prosty sposób, aby nadać jedyny w swoim rodzaju charakter nawet prostym przedmiotom, takim jak koperty.

Podobnie, kartonowe paczki będą prezentowały się wyjątkowo, ozdobione naklejką z Twoim logo. Dzięki temu staną się one rozpoznawalne już na pierwszy rzut oka. W ten sposób niewielkim kosztem możesz osiągnąć imponujący rezultat. Twoje logo jest przecież wizytówką Twojej firmy, więc chcesz, aby jak najlepiej zapadło w pamięć Twoim Klientom – tym obecnym i potencjalnym, czyż nie?

Naklejki z danymi adresowymi mogą być również produkowane z seryjną personalizacją, co jest znaczącym ułatwieniem w przypadku kierowania dużej ilości korespondencji do różnych odbiorców. W tym celu wystarczy przygotować listę danych, jakie mają się znaleźć na wydruku. Pamiętaj, że również naklejki informacyjne mogą stanowić formę reklamy Twojej firmy. Umieść logo Twojej firmy obok standardowej treści, a Twoja korespondencja zyska profesjonalny wygląd. Podobno dwie trzecie populacji stanowią wzrokowcy, czyli ludzie, dla których wrażenia wizualne są najistotniejszym bodźcem i najlepiej zapadają w pamięć. Wykorzystaj to i zadbaj, aby logo Twojej firmy było widoczne tam, gdzie często pada wzrok. Zatroszcz się o wyjątkowy klimat towarzyszący Twoim usługom i o rozpoznawalność Twojej marki. Pomoże Ci w tym stosowanie takich akcentów, jak wizerunek Twojego logo wszędzie tam, gdzie chcesz zaznaczyć swoją obecność.

Nasze naklejki drukujemy i wycinamy używając cyfrowej technologii, dzięki temu oferujemy niski koszt i krótki czas realizacji, a w efekcie – pełne zadowolenie odbiorcy.