Jakie wybrać naklejki na karton i koperty?

Prowadzisz firmę i często wysyłasz pocztą różnego rodzaju dokumentację czy swoje produkty? Chcesz wzmocnić rozpoznawalność swojej marki, a także zaoszczędzić czas na przygotowaniu przesyłek? W takim razie zainwestuj w naklejki na karton i koperty! Tylko – jakie wybrać? Spokojnie, pomożemy Ci.

Etykiety adresowe, naklejki ostrzegawcze, loga firmowe

Najpierw warto odpowiedzieć sobie na pytania – ile naklejek będziesz potrzebować i co chcesz na nich umieszczać? W przypadku naklejek na kartony i koperty, będą to najprawdopodobniej etykiety adresowe, ostrzeżenia związane ze znajdowaniem się w kartonie kruchych przedmiotów czy logo firmy. W takim razie warto mieć dużo takich naklejek, ponieważ będzie się często wykorzystywać. Do takich celów najlepsze są naklejki papierowe samoprzylepne.

Zalety naklejek papierowych

Naklejki papierowe cieszą się nieprzerwanie dużą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są stosunkowo tanie i mają uniwersalne zastosowanie. Można je wykorzystywać w różnych branżach. Produkuje się je w dowolnych kształtach i wymiarach. Są mniej trwałe niż naklejki na foli, ale na życzenie klienta mogą zostać uszlachetnione matowym lub błyszczącym laminatem, który nie tylko poprawia ich wygląd, ale również zabezpiecza druk. Można wybrać rodzaj kleju, który ma zostać w nich zastosowany. Poza tym bez problemu można je personalizować, dostosowując do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Jeśli zatem szukasz wysokiej jakości naklejek papierowych, skontaktuj się z drukarnią Booklet. Przyjmujemy drogą elektroniczną gotowe projekty do druku. Służymy też pomocą doradczą. Wykorzystujemy w swojej pracy trzy technologie druku: inkjet eko-solvent, laser i termotransfer. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.