Czy zwykła naklejka sprawdzi się na powierzchni malowanej proszkowo?

Malowanie proszkowe to specyficzny sposób pokrywania farbą rozmaitych powierzchni, polegający na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą, na przykład metalu. Warstwa proszku, która się osadza, utrzymuje się na tej powierzchni dzięki siłom elektrostatycznym. Często pojawia się pytanie, czy na taką powierzchnię, która została pomalowano proszkowo, można przykleić zwykłą naklejkę? Niestety, okazuje się, że nie. Nie oznacza to jednak, że nie można na niej umieścić żadnej naklejki.

Na powierzchnię malowaną proszkowo tylko naklejka z mocnym klejem

Do metalu czy drewna, które zostało pomalowane w sposób proszkowy, można przykleić jedynie naklejkę z mocnym klejem, na przykład z klejem SuperMoc, wykorzystywanym przez drukarnię Booklet w Pleszewie. Jest on przeznaczony właśnie do takich trudnych powierzchni, także do betonu czy samochodów. Naklejki foliowe z klejem SuperMoc z pewnością od nich nie odpadną. Poza tym, zabezpieczone dodatkowo laminatem bardzo dobrze się prezentują przez długi czas (zwykle do 5 lat), a ich kolory nie blakną. Nie wpływają na nie negatywnie deszcz, śnieg, mróz, wiatr czy inne czynniki atmosferyczne. Cechują się wodoodpornością. Naklejki foliowe z klejem SuperMoc firmy Booklet to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą umieścić swoje logo, dane produktu czy inne informacje na materiałach malowanych proszkowo.

Profesjonalne, wytrzymałe naklejki od Booklet

Drukarnia Booklet specjalizuje się właśnie w takich trwałych naklejkach foliowych z klejem SuperMoc, ale ma również w swojej ofercie inne naklejki – papierowe, odblaskowe, lewo-czytelne, usuwalne, magnetyczne, maskujące, srebrne, złote i inne. Dbamy o jak najwyższą jakość swoich usług, ciągle je wzbogacając i udoskonalając. Jej produkty są maksymalnie spersonalizowane, ponieważ dopasowuje je do potrzeb i oczekiwań konkretnych klientów. Zachęcamy zatem do dokładnego zapoznania się z ofertą drukarni Booklet.