Etykiety na słoiki w małym nakładzie już możliwe

Wkładasz tyle serca w przygotowanie własnych przetworów po to, abyście Ty i Twoi najbliżsi przez cały rok mogli cieszyć się wspaniałymi smakami lata, a na stole nawet zimą nie zabrakło tego co zdrowe i pyszne. Opatrzone etykietami wykonanymi według Twojego własnego projektu słoiki będą ozdobą w spiżarni, na półce w szafce, a także na stole. Zaskocz domowników, spraw radość znajomym, obdarowując ich przysmakiem własnej roboty w opakowaniu z profesjonalną etykietą! Czy już wiesz, z kim w tym roku podzielisz się Twoimi specjałami?

Od teraz Twoje domowe przetwory będą prezentować się okazale jak jeszcze nigdy! Koniec z oklejanymi taśmą słoikami, zapomnij o żmudnym ręcznym opisywaniu zapasów kulinarnych. Wypróbuj czytelne, eleganckie i proste w użyciu etykiety samoprzylepne na słoiki. Nie musisz wdrażać produkcji na szeroką skalę, aby móc stosować nasze etykiety, ponieważ dostępne są one również w małym nakładzie. Wiemy, jak dobrze smakuje domowa konfitura z owoców z własnego ogródka i że w sklepie nie znajdziesz ogórków kiszonych przyprawionych tak dobrze jak te przygotowane według rodzinnej receptury. Wiemy też, że domowa kuchnia to nie fabryka ani manufaktura. Ale profesjonalne etykiety nie są już wyłącznie domeną dużych producentów, bo wychodzimy naprzeciw również miłośnikom domowych smaków. Dlatego dla pasjonatów kuchni i dla tych wszystkich, dla których wygląd otoczenia nie jest bez znaczenia, przygotowaliśmy niskonakładowe etykiety na słoiki. Nadaj swoim przetworom domowym lub przyprawą unikalny, spersonalizowany wygląd, jaki zapewniają naklejki na słoiki z przyprawami, aby podkreślić niepowtarzalny charakter posiłków przy rodzinnym stole. Odtąd Twoje specjały będą jeszcze bardziej wyjątkowe – już na pierwszy rzut oka. A uwierz, kto jak kto, ale my wiemy, jak istotny jest aspekt wizualny.

Twoje wyroby są unikalne, tak jak i Ty! Teraz również z zewnątrz będą prezentowały się niebanalnie. Już dziś zaprojektuj własne etykiety na słoiki. Tylko dla Ciebie, Twojej rodziny i bliskich. No, i może jeszcze kilka na zapas.