Naklejki o dowolnym kształcie bez wykrojników i dodatkowych kosztów

Wiemy, jak istotne są detale: w życiu, w pracy, w naszym otoczeniu. Dlatego w naszej działalności staramy się zadbać o każdy szczegół, dopracować nawet najmniejszy element, bo przecież wpływa on na końcowy efekt całości. Również nasze naklejki wykonywane są z najwyższą skrupulatnością. Dzięki zastosowanej technologii cyfrowego wycinania DigiCut żaden kształt nie jest nam straszny.

Posiadamy nowoczesne maszyny poligraficzne, dlatego nasze naklejki wycinane na wylot spełniają najwyższe standardy wykonania. W technologii DigiCut nie jesteśmy ograniczeni wykrojnikami, a kształty wycinamy dokładnie według Twojego projektu z cyfrową precyzją. Umożliwia to dokładne dopasowanie obrabianego kształtu i uniknięcie przesunięć nadruku na naklejce. Ponadto cyfrowa technologia pozwala zminimalizować koszty nawet niskonakładowych zleceń. Dla nas oznacza to konkurencyjność na rynku i zadowolenie klienta, dla Ciebie – powtarzalność, wysoką jakość produktu, szybką realizację i brak dodatkowych kosztów. Nasze naklejki wytwarzamy z wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych materiałów. Jednocześnie zadbaliśmy o to, abyś – jako odbiorca – mógł wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych podłoży. Drukujemy i wycinamy motywy między innymi na różnego rodzaju folii: kolorowej (także srebrnej czy złotej), odblaskowej, przezroczystej czy magnetycznej. Tak rozbudowana paleta możliwości sprawia, że wykonane przez nas naklejki można umieścić niemal wszędzie. Sprawia to, że będą one doskonałą – i jakże trwałą – reklamą Twojej firmy.

Dzięki dopasowaniu wykroju do treści, naklejki będą pasować wszędzie tam, gdzie planujesz umieścić Twoje logo lub inną informację.

Teraz grafika na Twoich naklejkach zyskuje dodatkową ekspresję. Naklejki w takim kształcie, jaki sobie wymarzysz, pozwalają na lepsze zagospodarowanie przestrzeni niż te w standardowym formacie prostokąta. Okrągłe, nieregularne, z otworami – każdy kształt jest możliwy. Jak będzie wyglądać Twoja naklejka? Czym się wyróżni? Puść wodze fantazji i pamiętaj: Ty projektujesz, my wycinamy!