Jak stworzyć wyjątkowe etykiety na prezent świąteczny?

Święta zbliżają się wielkimi krokami i każdy z nas już myśli o prezentach. Sam zakup to jedno ale potem pojawia się problem pakowania. Jak to zrobić aby zaskoczyć obdarowanego i wywołać uśmiech na jego twarzy?

Naszym zdaniem najlepiej wyglądają prezenty zapakowane w papier. Jest to najbardziej elegancka forma pakowania. Dzięki samodzielnemu pakowaniu możemy taki prezent dodatkowo spersonalizować.

1 metoda:

Po zapakowaniu prezentu w papier dodaj inicjały osoby, którą chcesz obdarować. Nikt nie będzie miał wątpliwości dla kogo jest konkretny prezent. Oczywiście wymaga to od nas największego zaangażowania czasu ale jednocześnie prezent zyskuje dodatkową wartość.

2 metoda:

W każdym wieku chcemy wierzyć w Mikołaja. Jeśli na prezenty ułożone pod choinką nakleisz etykietkę adresową prosto z Bieguna Północnego to zaskoczysz i zachwycisz każdego niedowiarka.

A może wysyłasz prezenty do bliskich mieszkających daleko? Nic prostszego. Stworzymy dla Ciebie personalizowaną etykietę adresową, która nie tylko ułatwi adresowanie ale również sprawi, że prezenty będą bardziej osobiste.

gift-1099751_1280

3 metoda:

Twoje zdjęcie na magnesie może być świetnym uzupełnieniem prezentu dla bliskiej rodziny. Twoje fotki mogą wędrować według twoich życzeń po całym domu. Mogą ozdabiać lodówkę, mikrofalę albo zawisnąć na magnetycznej tablicy w przedpokoju.

4 metoda:

Genialnym rozwiązaniem jest również owinięcie podarunku zwykłym brązowym sznurkiem z dodatkiem gałązki sosny bądź jodły. Prosty i elegancki sposób a idealnie oddający świąteczną atmosferę.

Bawcie się tym świątecznym czasem razem z bliskimi.

Życzymy Wam Wszystkiego Najlepszego!!!