Rodzaje naklejek, na co zwrócić uwagę?

Czy myśląc naklejki / etykiety na Twój produkt myślisz „problem”?

Obserwujesz konkurencję i zastanawiasz się

“Jak oni to robią?”.

“Czego używają?”.

“Gdzie kupują?”.


My znamy odpowiedź na te pytania. Przy wyborze naklejek na produkt musisz brać pod uwagę kilka aspektów.

  1. Rodzaj produktu lub usług.

Spójrz na Twój produkt i zastanów się czego potrzebujesz? Czego oczekuje konsument? Produkujesz kubły na śmieci? Postaw na naklejkę z super mocnym klejem. Produkt będzie pełnił swoją funkcję o wiele dłużej niż dotychczas.

Sprzedajesz kanapki? Zamiast rozdawać “bezosobowe” pakiety pozwól się poznać swoim konsumentom. Twoje logo i numer telefonu pozwoli im skontaktować się z Tobą bezpośrednio.

238-etykieta-z-logo-na-kanapce-600px

2. Warunki w jakich będzie użytkowany produkt.

Na co dzień używamy wielu produktów w warunkach trudnych. Wilgoć, bardzo wysoka lub bardzo niska temperatura, ścieranie. Profesjonalista dobierze naklejkę idealną.

Jeśli naklejka ma być odporna na wodę to wybierz wydruk na folii dodatkowo zabezpieczonej laminatem. Takie naklejki będą idealne na szampony, żele pod prysznic, napoje lub samochody.

W przypadku różnic temperatur bardzo ważne jest perfekcyjne dobranie naklejki. Jeśli produkt będzie poddawany takim trudnym warunkom zalecamy wypróbowanie naklejki z super mocnym klejem.

3. Grupę docelową do jakiej chcesz trafić.

Już od lat wiadomo, że klienci kupują “oczami”. Nie walcz z tym tylko daj im to czego oczekują. Chcesz aby produkt był synonimem luksusu to pokaż to odpowiednio go oznaczając.

silver-stick-750x422px

Srebrne naklejki Silver Stick pomogą zbudować zaufanie np. poprzez pokazanie gwarancji producenta. Ekskluzywne srebrne naklejki na opakowania perfum sprawią, że konsument będzie przekonany o wysokiej jakości produktu.

4. Odpowiedni partner, który wydrukuje naklejki według Twoich potrzeb.

Ostatnia ale nie mniej ważna kwestia. Komu powierzyć wydruk naklejek? Na rynku funkcjonuje mnóstwo różnego rodzaju drukarni. Online oraz stacjonarnie można wydrukować naprawdę wszystko ale czy jakość będzie idealna?

W drukarni Booklet skupiamy się na naklejkach. Wiemy o nich wszystko i chcemy się tą wiedzą dzielić. Dzięki naszym produktom rozwiążesz problemy dotyczące identyfikacji swoich produktów.