W jakich programach można przygotować vlepki do druku?

Nasze vlepki drukujemy przy użyciu cyfrowej technologii. Charakteryzują się one dzięki temu dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i są trwalsze niż tradycyjne druki offsetowe. Projekty według własnego pomysłu możesz wykonać na planie kwadratu lub prostokąta, przy czym sam decydujesz o ich rozmiarze. W kwestii warsztatu pracy nie jesteś ograniczony konkretnym oprogramowaniem do obróbki grafiki i tekstu. Plik do wydruku możesz przygotować w Twoim ulubionym programie graficznym. Do najpopularniejszych narzędzi należą Adobe Illustrator czy CorelDraw, które oferują wiele możliwości, przy czym ich wykorzystanie wymaga pewnego obycia i znajomości dostępnych funkcji. Jeśli wolisz, możesz jednak wykorzystać dużo prostsze narzędzia (np. Paint, PowerPoint). W sieci znajdziesz też całą gamę dostępnych (również bezpłatnych) programów umożliwiających szybkie i łatwe projektowanie vlepek. Istotne jest, abyś zapisał projekt w jednym ze wskazanych przez nas formatów docelowych: PDF, TIFF lub JPG. W takiej formie będzie on nadawał się do druku cyfrowego. Warto pamiętać, iż tekst w gotowym projekcie vlepki powinien być przekształcony w krzywe, a grafika zapisana wektorowo. Pozwoli to na zachowanie wysokiej jakości wydruku i uniknięcie problemów na przykład z podmienioną czcionką.

Vlepki to najtańszy dostępny rodzaj naklejek. Drukujemy je na półbłyszczącym papierze samoprzylepnym i ponacinanym od tyłu, dzięki czemu łatwo można je odkleić. Vlepki dostarczamy pocięte na pojedyncze sztuki, czyli gotowe do użycia lub dystrybucji. Zatem jeśli planujesz rozdawać swoje naklejki Klientom – dostajesz od nas gotowy do użycia produkt, który jest tanią i skuteczną formą reklamy Twojej działalności. W ten sposób szybko jesteś w stanie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Nie czekaj – puść wodze fantazji i już teraz skomponuj swoją vlepkę, a my wydrukujemy ją w wybranym przez Ciebie nakładzie.