Druk naklejek w kilku motywach

Mogłoby się wydawać, że naklejki nie mogą być skutecznym środkiem reklamowym – dla jednych są po prostu za małe, dla innych zbyt proste. Ale w prostocie siła, gdyż na naklejki samoprzylepne stawia coraz więcej firm oraz przedsiębiorstw. Wielką zaletą etykiet jest fakt, że można znaleźć dla nich naprawdę różnorodne zastosowanie. W zasadzie tylko od nas i od naszej kreatywności zależy wygląd takiej naklejki oraz to, co się na niej znajdzie. Może być to więc:

  • logo firmy,
  • hasło reklamowe,
  • dane kontaktowe,
  • obrazek lub grafika,
  • kody rabatowe
  • połączenie kilku elementów.

Ważne jednak, aby znaleźć taką drukarnię, która nie tylko w szybkim czasie zrealizuje sporych rozmiarów zlecenie, lecz także pozwoli nam zaoszczędzić trochę pieniędzy, umożliwiając zamówienie naklejek o różnych motywach. W ten sposób możemy spersonalizować naklejki i zamówić etykiety różniące się między sobą poszczególnymi elementami. Te z kolei będziemy mogli wykorzystać w różnych celach.

Dowolna ilość motywów?

Oczywiście ilość motywów zależy tylko i wyłącznie od nas oraz od potrzeb naszego przedsiębiorstwa. W tym celu warto jest przed zamówieniem partii naklejek określić cel oraz zastosowanie tego typu etykiet. Możemy stworzyć kilka różnych wzorów, etykiety mogą różnić się między sobą danymi, ale wszystkie muszą posiadać taki sam kształt czy wymiar. Jest to bardzo dobry sposób na reklamę dla naszej firmy i pewne jej zróżnicowanie, aby klientów nie zalała fala dokładnie takich samych naklejek.