Vlepki w wersji premium

Początkowo naklejki spełniały funkcję praktyczną – informowały, dla jakiej płci dedykowane jest WC czy ingerowały w przestrzeń publiczną. Dzisiaj są powszechnie stosowane przez wiele firm. To skuteczna i atrakcyjna forma reklamy. Większość z nas lubi darmowe gadżety dodawane do produktów, takimi mogą być vlepki w wersji premium mogące być wykonane w dowolnym kształcie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Jedynym ograniczeniem, w wyborze projektu takich vlepek, jest wyobraźnia klienta!

Niestandardowe zamówienia w Booklet

Standardowe naklejki zwykle przyjmują formę kwadratu czy owalu, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby przybierały również inne kształty. To przydatne rozwiązanie w przypadku materiałów promocyjnych firmy. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji, warto zdecydować się na vlepki w wersji premium, które wykonywane są w dowolnym kształcie, w zależności od upodoba klienta. Może znajdować się na nim Wasze logo czy przybierać kształt poszczególnych liter (co jest szczególnie istotne w przypadku naklejek na samochód). Każde nietypowe zamówienie wiąże się z użyciem specjalistycznej technologii, jaką jest DigiCut – pozwala na precyzyjne wycięcie odpowiednich kształtów, również na wylot. Wysokiej jakości klej gwarantuje dobrą przyczepność – vlepki w wersji premium czy klasyczne utrzymują się na każdej powierzchni, a przy tym są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy słońce. Nie ścierają się, ani nie blakną, co powoduje, że są trwałe i zachowują nienaganny wygląd.

Gwarancja trwałości i wysokiej jakości

Nasza technologia druku pozwala zachować wysoką rozdzielczość na folii, a vlepki w wersji premium zabezpieczone są dodatkowo laminatem matowym upiększającym wygląd, jak i zapewniającym wytrzymałość. Naklejki o dowolnym kształcie to świetna forma reklamy, a przy tym nie wymaga dużych nakładów finansowych.