Naklejki na zamówienie w dowolnym wymiarze

Naklejki i wlepki to ostatnimi czasy bardzo efektowny sposób na reklamę naszej działalności firmy czy też wydarzenia społecznościowego. Są one łatwo dostępne, a dodatkowo nie wiążą się z dużymi kosztami.

Obecnie nowoczesne maszyny poligraficzne, które wpływają na precyzję wycięcia naszych naklejek pozwalają na wykonanie naklejek w dowolnym wymiarze i kształcie – naklejki firmowe wypukłe. Odbywa się to technologią cyfrową DigiCut – to właśnie poprzez jej zastosowanie mamy możliwość wykrojenia naklejki dokładnie według projektu. Umożliwia to dokładne dopasowanie obrabianego kształtu oraz uniknięcie przesunięć nadruków na etykietach. Co również istotne, ta cyfrowa technologia znacząco wpływa na minimalizację kosztów zlecenia.

Jaka stworzyć dobrej jakości naklejkę?

Pierwszą rzeczą, która jest istotna przy wyborze odpowiednich etykiet jest na pewno ich podłoże. Do wyboru mamy szeroki wachlarz różnego rodzaju folii:

  • białą,
  • odblaskową,
  • przezroczystą,
  • magnetyczną.

W ten sposób możemy maksymalnie spersonalizować nasze naklejki oraz nadać im wybrane przez nas właściwości. Dzięki temu będą one mogły znaleźć zastosowanie niemal wszędzie. Szukając naklejek reklamowych dla swojej firmy pamiętajmy o różnorodności jakie nam one serwują. Z pewnością jesteśmy w stanie samemu stworzyć naklejki dopasowane do naszych potrzeb.

Wlepki oraz naklejki na wymiar o dowolnym kształcie to prawdziwa rewolucja. Dodatkowo mamy naprawdę niesamowite możliwości, jeśli chodzi o ich personalizację. Poprzez stosowaną w drukarniach technologię DigiCut otrzymujemy naklejki dokładnie o takich parametrach, jakie określiliśmy w zamówieniu. Daje to możliwość osiągania nietypowych kształtów oraz przeróżnych rozmiarów. To właśnie w ten sposób spełniają one wymagania niemalże każdego klienta.