Naklejki weselne lub naklejki używane podczas wesel

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka i przygotowując się do niego, zależy nam również na tym, aby był zapamiętany przez gości. Organizując wesele, zwracamy uwagę na wiele szczegółów, które dopełniają charakter wydarzenia. Niekiedy zależy nam również na tym, aby goście mieli pamiątkę – świetną propozycją będą naklejki weselne. Może znajdować się na nich podobizna Państwa Młodych, ale również inne motywy związane z zawarciem związku małżeńskiego. Takie naklejki świetnie sprawdzą się w roli podziękowania dla przybyłych gości, które można przykładowo nakleić na słoiczki z miodem, herbatą czy konfiturą. Naklejki weselne przydadzą się także do przyklejenia na innego typu upominkach dla gości, przez co będą wyglądać wyjątkowo i atrakcyjnie.

Pamiątkowa ozdoba

Naklejki weselne często stosowane są do ozdobienia małych prezentów, przez co nabierają one szczególnego charakteru. Wypisana na nich data ślubu oraz imiona lub inicjały Pary Młodej sprawią, że będą się mile kojarzyć gościom, nawet po wielu miesiącach po uroczystości. Naklejki używane podczas wesel spełniają swoje funkcje na najwyższym poziomie. Dzięki możliwości indywidualnego doboru projektu, nie ma problemu aby dopasować ich wygląd do ogólnego motywu kolorystycznego czy stylu, w jakim urządzone jest wesele. Ponadto wysokiej jakości papier, jak i wytrzymały klej powodują, że naklejki weselne są trwałe i nie odklejają się. Goście z pewnością docenią trud włożony w przygotowania. Będzie to szczególny prezent dla najbliższej rodziny – rodziców i dziadków, którzy obok nowożeńców, najbardziej przeżywają tę uroczystość.

Nietypowe zamówienia w Booklet

Booklet opiera swoją działalność o technologię DigiCut, która umożliwia precyzyjne cięcie skomplikowanych kształtów. Naklejki weselne nie muszą być kwadratowe czy owalne, ale jesteśmy w stanie wyciąć również nietypowe krawędzie. Linia może przebiegać wzdłuż krawędzi głowy, szyi i ciała. W ten sposób stworzymy naklejki, które nie będą zawierały pustych elementów czy niepotrzebnego tła. Zapewniamy, że naklejki używane podczas wesel będą wyraźne, osiągną wymagane parametry. Użyty klej doskonale przylega do dowolnej powierzchni, niezależnie od tego czy będzie to szkło, plastik, metal czy karton.