Jak naklejać naklejki na schody?

Naklejki są jednym z prostszych, a jednocześnie kreatywnych i oryginalnych pomysłów na to, żeby zmienić lub ozdobić wnętrza naszych mieszkań. Szeroki wybór produktów sprawia, że naklejki dobrze będą prezentować się zarówno na ścianach, drzwiach czy nawet schodach. Naklejki na schody to coraz częściej wybierany element wystroju wnętrz, który idealnie sprawdza się jako oryginalna dekoracja.

Odpowiednio dobrane kształty i kolory

Zanim przedstawimy dokładne kroki, jak naklejać naklejki na schody, zachęcamy do zastanowienia się nad ich odpowiednim kształtem i kolorem. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, jaką funkcję mają pełnić, czy mają uzupełnić wystrój wnętrza, czy być elementem, który od razu rzuca się w oczy? Tworzymy indywidualne, spersonalizowane projekty pod wymiar schodów w zależności od pomysłów naszych Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego jeśli zastanawiają się Państwo nad tym, aby przystroić schody, a nie do końca wiedzą jak – zachęcamy do kontaktu. Połączymy nasze pomysły i razem stworzymy coś, co z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

Naklejanie naklejek na schody – poszczególne etapy

  • Dokładnie myjemy schody, tak, aby nie było na nich piasku i brudu.
  • Z miejsc, gdzie będą przyklejane naklejki dokładnie zmywamy środki, którymi mogły być pokryte (nabłyszczacze, środki antypoślizgowe itp.)
  • Jeśli schody są odpowiednio odtłuszczone i suche – przyklejamy naklejkę.
  • W tym celu zdejmujemy papier ze spodu i przykładamy równo do powierzchni stopnia.

O czym warto pamiętać?

Kiedy mamy pomysł, jak mają wyglądać nasze schody, warto zadbać o to, aby naklejki, których będziemy używać, były wykonane z najlepszych materiałów i trwałego kleju. W Booklet dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego nasze naklejki na schody produkujemy ze specjalnych, trwałych materiałów, które są odporne na działanie różnych czynników mechanicznych. Dodatkowo do tego rodzaju naklejek polecamy specjalne kleje, które gwarantują wytrzymałość na lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.