Jak przykleić naklejkę na samochód?

Reklama to jedna z ważniejszych kwestii dla rozwoju firmy. Skuteczna strategia marketingowa to klucz do posiadania większego grona odbiorców i zyskania kolejnych klientów zainteresowanych naszymi usługami. Poza powszechnymi działaniami internetowymi, warto zadbać także o odpowiednią reklamę na zewnątrz, szczególnie jeśli posiadamy służbowe auto i w oryginalny sposób chcemy je udekorować naklejkami z chwytliwym logo firmy. Aby naklejka na samochodzie trzymała się jak najdłużej, warto pamiętać o kilku prostych zasadach jej przyklejania.

Przyklejanie naklejki na samochód – kilka kroków

Kiedy wybraliśmy naklejkę pasującą do naszego samochodu, pora ją nakleić. Nie jest to wcale trudne, ale pamiętanie o kilku zasadach ułatwi cały proces i zapewni trwałość naklejce.

  • Dokładnie myjemy samochód, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru, na którym zamierzamy umieścić naklejkę.
  • Płynem do mycia szyb, bądź specjalnym płynem do odtłuszczania, odłuszczamy miejsce na karoserii, na którym przeprowadzimy klejenie.
  • Wycieramy płyn zwykłą ściereczką (najlepiej z mikrofibry).
  • Dokładnie wymierzamy, by obszar był prosty i naklejamy naklejkę.
  • Dociskamy naklejkę.
  • Zdejmujemy folię transportową z naklejki.

Jak uzyskać trwały efekt?

Warto pamiętać też o tym, że aby uzyskać trwały efekt, należy unikać wizyt w myjni przez 2 – 3 dni, a kiedy jest mróz to auto powinno spędzić co najmniej 24 godziny po naklejeniu w cieplejszym miejscu. Oprócz tego ważne jest, aby inwestować tylko w dobre jakościowo naklejki. W Booklet dbamy o to, aby materiały, których używamy do naklejek samochodowych, spełniały swoją rolę, czyli były trwałe oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Wykonujemy naklejki dopasowane do potrzeb Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.