Naklejki wycięte po kształcie wraz z podkładem?

Kreatywne i oryginalne logo firmy to podstawa sukcesu. Chodzi w końcu o to, żeby przyciągnęło wzrok jak największej liczby potencjalnych klientów. Nie bez powodu umieszcza się je na billboardach, materiałach reklamowych, a ostatnio coraz częściej także na przedmiotach codziennego użytku. Ostatnio popularne jest także rozdawanie naklejek z logo firmy. Powinniśmy jednak pamiętać, że dobra naklejka z logo musi być odpowiednio dobrana do obszaru działania firmy. Warto wybrać kilka nieszablonowych kształtów, kreatywną grafikę czy napis i gotowe! Naklejki wycinane po kształcie wraz z podkładem to dobry pomysł, dzięki któremu nasza firma zapadnie w pamięć.

Nieszablonowy kształt

Szczególnie polecaną przez nas technologią do produkcji naklejek jest DieCut. Dzięki niej naklejki będą wycięte dokładnie według projektu klienta – naklejka jak i jej podkład są przecięte. Wycięte po kształcie naklejki świetnie wyglądają, a dodatkowo idealnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Nasze naklejki samoprzylepne z folii monomerycznej wykonane są z trwałej folii wraz z matowym laminatem, który chroni je przed deszczem, zarysowaniem czy światłem słonecznym. Dzięki stabilnej termicznie folii, naklejki są odporne na działanie wysokich temperatur, sięgających nawet do 100 °C.

Spełniamy indywidualne potrzeby Klientów

Dla Booklet nie ma rzeczy nie możliwych. Wydrukujemy kilka, jak i kilka tysięcy naklejek w krótkim czasie, pomożemy w wyborze odpowiednich kształtów czy kolorów i zadbamy o każdy szczegół na poszczególnych etapach produkcji. Najważniejsze jest dla nas dobro naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu.