Jak wybrać najlepsze naklejki do firmy?

Naklejki to doskonały i tani sposób na reklamę firmy. Umieszczając na nich logo możemy być pewni, że zapadnie ono w pamięć każdemu, kto je zobaczy. Co więcej, dodając dane kontaktowe ułatwimy przyszłym klientom możliwość zwrócenia się właśnie do naszej firmy. Naklejki są bardzo powszechnym i coraz częściej stosowanym środkiem reklamowym, dlatego też nie ma powodów do obaw. Mimo często małych rozmiarów mają bardzo dużą siłę przekazu.

Szukając odpowiednich dla naszych potrzeb naklejek, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich:

  • kształt,
  • rozmiar,
  • kolorystykę.

To właśnie często zabawne i niespodziewane kształty przyciągają uwagę klientów. Przykładowo, jeśli zajmujemy się florystyką, możemy np. wykonać naklejki reklamowe w kształcie kwiatu tulipana. Dodatkowo, musimy pamiętać o odpowiednim doborze koloru naszej etykiety. Jeżeli planujemy umieścić na niej napis, istotne jest, aby był on dobrze widoczny oraz czytelny.
Dlaczego warto postawić na naklejki i etykiety?

Vlepki i naklejki to bardzo efektywny sposób reklamy różnych akcji społecznościowych czy firm. Rozdawane na publicznych eventach i imprezach zachęcają ludzi do zakupu konkretnej usługi bądź dołączenia do jakiegoś ruchu. Warto wiedzieć, że szybkość ich produkcji bardzo wpływa na ich wydajność. Wycinane są one cyfrowo, co znacząco skraca czas wytwarzania oraz – co niezwykle ważne – minimalizuje koszty.

Naklejki wykonywane są na papierze i folii, lecz warto także wspomnieć, że możemy zdecydować się na magnetyczne, odblaskowe bądź neonowe. Z racji zastosowania wysokiej jakości kleju, doskonale trzymają się one na wybranej przez nas powierzchni. Jednak jeżeli szukamy jednak, które będziemy mogli przyczepić w bardziej wymagające miejsca jak beton czy metal, powinniśmy wybrać klej z opcją SuperMoc.