Naklejki na auto firmowe

Marketing stanowi bardzo ważną dziedzinę działalności każdego przedsiębiorstwa. Skuteczna reklama powoduje, że docieramy do większego grona odbiorców i zyskujemy kolejnych klientów zainteresowanych naszymi usługami. Promowanie nie odbywa się wyłącznie za pomocą ulotek czy strategii marketingowych ograniczających się do działań internetowych, ale również sięga po inne formy outdorowe, takie jak np. naklejki na auto służbowe czy innego rodzaju vlepy zapadające w pamięć. Chwytliwe logo zwraca uwagę innych, ale również stanowi świetną ozdobę samochodu, szczególnie jeśli będzie współgrało z kolorem lakieru.

Skuteczna promocja

Większość firm dysponuje służbowym samochodem, dlatego doskonałą formą reklamy są naklejki na auto służbowe. Poruszając się nim w obrębie miasta lub poza nim, możemy zwracać uwagę innych na logo i nazwę, które pozostaną w pamięci innych. Wiele osób, widząc zaparkowany pojazd, zwraca uwagę na napisy znajdujące się na drzwiach czy masce. Umieszczenie danych kontaktowych zwiększa szansę na to, że ktoś zainteresuje się naszą działalnością, dlatego naklejki na auto firmowe nie muszą zawierać wyłącznie logo, ale również treści, takie jak adres strony internetowej czy numer telefonu. Takie rozwiązania są powszechnie stosowane w taksówkach, ale nie tylko. To nieduża inwestycja, która sprawi, że dotrzemy do większego grona odbiorców.

Wysoka jakość, niska cena

Naklejki na auto firmowe powstają przy użyciu technologii DigiCut polegającej na dokładnym cięciu umożliwiającym uzyskanie dowolnych kształtów. Mogą to być skomplikowane logo lub precyzyjnie wycięte literki w dowolnej czcionce, rozmiarze i kroju. Przestrzeń kolorystyczna CMYK zapewnia pełną kolorystykę i dużą wyrazistość, która sprawia, że napis czy logo stanie się bardziej zauważalne, niezależnie od odległości, w jakiej znajduje się samochód względem przechodnia. Wysokiej jakości klej gwarantuje przyczepność na wybranej powierzchni, a przy tym nie niszczy lakieru pojazdu. Naklejki na auto firmowe nie tylko długo się utrzymują, ale są również odporne na blaknięcie i ścieranie.