Naklejki na samochód – na co zwrócić uwagę?

Chcesz promować za pomocą samochodu firmę lub konkretny produkt, poinformować o czymś innych kierowców (na przykład o podróżowaniu razem z dziećmi) czy też spersonalizować swoje auto, wyrazić swoją osobowość? Możesz to zrobić za pomocą naklejek! Oczywiście naklejki na samochód powinny się różnić od tych zwykłych papierowych. Na co zwrócić uwagę przy ich kupnie?

Wysoka odporność na czynniki zewnętrze

Naklejki na samochód są narażone na działanie różnych czynników – deszcz, dym, kurz, błoto czy detergenty służące do mycia pojazdu. Z tego powodu powinny być bardzo wytrzymałe, żeby zawsze świetnie się prezentowały i nie wymagały szybkiej wymiany. Na samochodach najlepiej sprawdzają się więc naklejki foliowe laminowane z filtrem UV, naklejki odporne na porysowania czy warunki pogodowe. Zachowują one długo żywotność kolorów, nie niszczą je promienie UV i są mało podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze się trzymają karoserii czy szyby. To idealne naklejki na samochód!

Produkcja i zastosowanie naklejek foliowych laminowanych

Drukuje się je na samoprzylepnej, miękkiej folii PCV, która jest wodoodporna. Warto zwrócić uwagę na użyty do ich produkcji klej. W przypadku naklejek na samochód powinien on być bardzo trwały. Przed przyklejeniem naklejki foliowej laminowanej należy wyczyścić miejsce, na którym ma się znajdować. Zanieczyszczenia mogą wpłynąć niekorzystnie na klej. Naklejka foliowa laminowana jest odporna na czynniki zewnętrze zwykle od 3 do 5 lat.

Gdzie kupić naklejki foliowe laminowane?

Producentem wysokiej jakości naklejek foliowych laminowanych jest drukarnia Booklet. Na jej stronie internetowej można znaleźć informacje dotyczące przygotowania do druku pliku, który ma zostać wydrukowany jako naklejka. Booklet wykonuje naklejki w dowolnym kształcie i wielkości. Warto zapoznać się z ofertą tej cenionej firmy.