Naklejki bezklejowe, czyli koniec ze śladami po kleju!

Zastanawiasz się, na czym polega fenomen naklejek bezklejowych? Ciekawi Cię, gdzie i jak można je wykorzystać? A może szukasz ozdób na swoje szyby i zastanawiasz się, czy naklejki bezklejowe będą wystarczająco trwałe? Sprawdź, na jakiej zasadzie działają naklejki bezklejowe, kiedy i gdzie można ich używać, a także jak zapewnić im najdłuższą trwałość!

Naklejka na zamówienie — mały, ale efektowny dodatek

Czy zakup dodatków i aranżacja wnętrz w domach, mieszkaniach, hotelach i innych budynkach kończy się tylko na farbach do ścian i aranżacji mebli? Zdecydowanie nie. Urozmaicenie wnętrz to także ozdabianie ścian i okien dodatkowymi elementami. Takie rozwiązanie ma bardzo dużo zalet — nadaje wnętrzu indywidualny charakter i to niewielkim kosztem. Wykorzystując naklejki na ścianę, można szybko sprawić, że miejsce będzie reprezentować styl osoby w nim mieszkającej. To także dobry sposób na szybki remont i odnowienie wnętrz niewielkim kosztem. Z kolei naklejka na szybę to nie tylko element dekoracyjny, ale również dodatek zapewniający więcej prywatności, zwłaszcza w pomieszczeniach ulokowanych na pierwszym piętrze.

Naklejki na szyby to także znakomity pomysł na specjalne okazje, takie jak święta, urodziny lub ważne, życiowe wydarzenia. Naklejanie zimą śnieżynek, w święta reniferów lub serc z okazji wesela to uroczy dodatek, który nie tylko dobrze wychodzi na zdjęciach, ale także zostanie bardzo pozytywnie przyjęty przez gości, jako element wpisujący się w wyjątkową atmosferę.

Naklejka na zamówienie — czy to przydatny gadżet w biznesie?

Użycie jakichkolwiek naklejek ma to do siebie, że jest bardzo łatwym zadaniem. Wystarczy ustalić, w którym miejscu naklejka powinna się znajdować, a następnie poziomicą upewnić się, że zostanie zainstalowana w dobrym miejscu. Naklejki na szyby i ściany to szybki sposób na dekorację siedziby firmy lub sklepu, a także na wyróżnienie nazwy przedsiębiorstwa. Korzystając z opcji zamówienia naklejek na zamówienie, można z jednej strony zamówić naklejki reprezentujące charakter biznesu, oferowane usługi lub sprzedawane towary, a z drugiej wykorzystać to jako szansę do wyeksponowania logo w różnych miejscach. To także opcja na szybkie oznajmienie światu, że w danym miejscu rozpoczęła się wyprzedaż lub inna okazja. Ozdabiając szybę warto postawić na funkcjonalne naklejki bezklejowe, dzięki którym uniknie się nieestetycznych śladów kleju.

Naklejki bezklejowe w witrynach sklepowych

Naklejki na szyby przyciągają wzrok szybciej niż szyld, bo to właśnie w witrynach sklepów ludzie mają tendencję się przeglądać. W trakcie robienia szybkiej fotografii, logo umieszczone na szybie sklepu może pojawić się na zdjęciu i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Zdobiona witryna to także większa gratka dla osób, które zwiedzają okolice i może wpłynąć na ich decyzję o odwiedzeniu placówki.

Etykieta naklejona na szybę nie powinna być nieprzemyślanym dodatkiem. Jeśli ma reprezentować firmę i kojarzyć się z danym biznesem, powinna być profesjonalnie wykonana. Wybierając producenta etykiet samoprzylepnych, warto zdecydować się na tego oferującego najwyższą jakość, którą oferują naklejki bezklejowe. Taki typ naklejki gwarantuje estetyczną aplikację bez śladów kleju wokół wzoru. Profesjonalna produkcja nie musi się jednak wiązać z wysoką ceną. Zamiast inwestować w produkcję uwzględniające drogie wykrojniki, lepiej wybrać producenta etykiet korzystającego z DigiCut, czyli cyfrowego wycinania naklejek. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na nadanie naklejce dowolnego kształtu i wielkości, bez obciążania klienta nadmiernymi kosztami. Profesjonalna obsługa to także możliwość skorzystania z tak zwanego multimotywu, czyli łączenia w jednym nakładzie (o tym samym kształcie i wymiarze) różnych motywów i kolorów.

Naklejka na szybę — czy to dobry pomysł?

Najlepsze naklejki na szybę to naklejki bezklejowe. Dzięki swojej fakturze są tak zaprojektowane, żeby dobrze przylegać do płaskich i równych powierzchni. Są pozbawione warstwy kleju i dokładnie przylegają do szyby lub innych szklanych elementów, czy kafelków. Po zdjęciu naklejki bezklejowej nie pozostają żadne ślady, a do jej naklejenia nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt, ani wynajęcie fachowca.