Naklejki na ścianę do sypialni, czyli sposób na piękniejsze wnętrze

Naklejka na ścianę do sypialni jest niewątpliwie stylowym i nowoczesnym dodatkiem. Każdy, kto ma w swoim domu chociaż jedną naklejkę ścienną z ulubionym motywem, docenia oryginalność takiego rozwiązania. Jest ono łatwym sposobem na pomysłową aranżację i dekorację wnętrza. Dostępność wielu oryginalnych wzorów pozwala na dopasowanie ich do charakteru każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego i minimalistycznego, jak i utrzymanego w konkretnej stylistyce. 

Naklejki na ścianę do sypialni – nowoczesny element dekoracyjny

Obecnie dużym zainteresowaniem osób aranżujących wnętrza cieszą się naklejki na ścianę do sypialni i pozostałych pomieszczeń. Ta niebanalna dekoracja nie tylko podkreśla charakter wnętrza, ale także pozwala na tematyczną personalizację do zainteresowań zamieszkujących je osób. Z pomocą takich elementów dekoracyjnych można z łatwością podkreślić tonację kolorystyczną wnętrza, a także jego styl. Naklejki na ścianę mogą służyć również jako element uzupełniający dekorację ścienną. Można skomponować je z lustrem, zdjęciami czy pozostałymi ozdobami znajdującymi się na ścianie. Ich szeroki wybór stanowi swoistą gwarancję, że naklejki ścienne do sypialni doskonale wkomponują się w stylistykę każdego wnętrza – od klasycznej elegancji, przez nowoczesny i minimalistyczny, aż po industrialny, a nawet loftowy styl. W obliczu rozmaitych wzorów i kolorów naklejek jedyną trudnością może okazać się podjęcie decyzji o wyborze konkretnego modelu.

Naklejki ścienne do sypialni. Jakimi zasadami warto kierować się przy wyborze?

Dostępność różnorodnych ozdób ściennych jest obecnie naprawdę duża. Co warto wziąć pod uwagę, wybierając naklejki ścienne do sypialni? Podpowiadamy!

  • Wielkość wnętrza. Warto dostosować rozmiar naklejki na ścianę do sypialni do wymiarów ścian, mając na uwadze, aby zbyt duży rozmiar przyklejonej grafiki nie przytłaczał małego wnętrza, natomiast zbyt drobny nie pozostał niezauważony.
  • Liczbę zaplanowanych dodatków i wzorów pojawiających się we wnętrzu. Sypialnia ma być z zasady pomieszczeniem sprzyjającym relaksowi i wyciszeniu, którego wystrój pomaga koić zmysły. Jeśli jest w niej dużo wzorzystych, różnokolorowych dodatków, na przykład tekstyliów, warto zadbać, aby naklejka na ścianę była raczej stonowana.
  • Rozplanowanie pokoju. Warto wziąć pod uwagę ogólny podział pokoju na strefy oraz ustawienie mebli i rozmieszczenie dodatków. Naklejka na ścianę może zarówno zaakcentować konkretną strefę w sypialni lub przeciwnie – przyczynić się do ujednolicenia przestrzeni.

Czy naklejki na ścianę są trwałe?

Wiele osób zainteresowanych zakupem naklejki ściennej zastanawia się nad trwałością tego typu rozwiązania dekoracyjnego. Drukując naklejki ścienne do sypialni lub innych pomieszczeń w Drukarni Booklet nasi klienci mają pewność solidnie wykonanej ozdoby ściennej, która zachowa atrakcyjny wygląd na lata. Naklejka na ścianę do sypialni Booklet odznaczają się wysoką jakością wykonania, którą zawdzięcza zastosowaniu technologii nadruku na matowej folii, odpornej na działanie wilgoci oraz promieni UV. Dzięki temu nasze naklejki na ścianę do sypialni nie zmienią swojego wyglądu ani właściwości nawet w obliczu ulokowania danego pomieszczenia obok łazienki, czy znajdującego się w pobliżu okna, za sprawą którego do sypialni docierają promienie słoneczne. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, że za trwałość produktu odpowiada wyłącznie jego jakość.

Naklejka na ścianę do sypialni Booklet – co ją wyróżnia?

Jako wyspecjalizowana drukarnia produkujemy najwyższej jakości naklejki oraz etykiety. Dlatego każda naklejka na ścianę do sypialni, tak jak wszystkie nasze produkty, przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości. Naklejki produkowane przez Booklet wyróżniają się kilkoma ważnymi aspektami, odpowiadającymi za ich jakość oraz różnorodność.

  • Drukujemy w ekologiczny sposób, bez ryzyka zanieczyszczenia środowiska naturalnego przez różnego rodzaju szkodliwe opary, dzięki zastosowaniu technologii HP Latex®.
  • Partie kompozycyjne naklejek wycinamy osobno z zastosowaniem technologii cyfrowej DigiCut, pozwalającej na zachowanie wszystkich szczegółowych elementów wzoru.
  • Jest możliwość wycięcia kilku wzorów na jednym arkuszu (wersja Multi-Arkusz). Usługa ta przeznaczona jest motywom tematycznym na dużym formacie.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy pomogą dokonać wyboru naklejki ściennej do sypialni w odpowiednim formacie, która idealnie wpisze się w stylistykę wnętrza.