W świecie piratów – Jak zmieniło się oblicze Paidi, dzięki fototapetom

W świecie piratów - jak zmieniło się obllicze Paidi dzięki fototapetom

Centrum Zabawy i Nauki Paidi w Pleszewie zmieniło się nie do poznania. Kilka dni remontu, najwyższej jakości fototapety i pomieszczenia nabrały całkowicie innego wyrazu. Jest bardziej kolorowo, wyraziście i bajkowo.


było5 Świetna jakość druku, soczyste kolory i pasujące grafiki – taki był początkowy plan na fototapetę. Nie oznacza to jednak, że wybierając ją, należy zatrzymać się na tym poziomie. Paidi sięgnęło dalej i postawiło, także na inne atuty naszych fototapet.

Produkowane w najnowszej, ekologicznej technologii. Są bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz zmywabylo3lne. W przypadku powierzchni cały czas dostępnych dla dzieci bezpieczeństwo jest niezwykłe ważne. Jednym z pomieszczeń, w których jest umieszczona duża ilość fototapet jest “pokój urodzinowy”. Nie trudno tam o ślady małych paluszków umazanych czekoladowym tortem. Możliwość łatwego czyszczenia ścian jest tutaj błogosławieństwem.

Zanim jednak pomieszczenia nabrały ostatecznego kształtu, Paidi czekał najtrudniejszy czas – REMONT, i tutaj wybór fototapet samoprzylepnych z klejem okazały się doskonałą decyzją.

było3Zastosowana technologia i materiały znacznie ułatwiają aplikację. Forma naklejki sprawia, że doświadczenie w tapetowaniu nie jest konieczne. Fototapeta jest wielokrotnego naklejania, co oznacza, że po ponownym naklejeniu nie traci właściwości klejących. Jeśli za pierwszym razem fototapeta została źle położona, bez problemu można ją odkleić i ponownie ustawić. Zastosowany klej gwarantuje także brak pęcherzyków powietrza pod powierzchnią.

Jesteś ciekaw jak zmieniło się wnętrze Centrum Zabawy u Nauki Paidi?

jest (8)

jest (7)

jest (3)

jest (1)

jest (2)

jest (4)

jest (6)