Odklejające się naklejki. Pytania i pojawiające się problemy?

Chciałbyś przyklejać naklejki na powierzchnie inne niż papier, lecz standardowe nalepki nie trzymają się wybranego przez Ciebie podłoża? Nie musisz się irytować, wystarczy wybrać naklejki z odpowiednim klejem! Odklejające się naklejki to powszechny problem, ale można jemu zaradzić, korzystając z usług odpowiedniej firmy drukarskiej, specjalizującej się w dobrze trzymających się naklejkach.

SuperMoc najsilniejszym rodzajem kleju

Istnieje wiele rodzajów klejów używanych do produkcji naklejek. Booklet oferuje klej standardowy, który ma powszechne zastosowanie i sprawdza się na zwykłych powierzchniach, na przykład na papierze. Proponuje też klej usuwalny do przyklejania naklejek na papier lub folię, ponieważ naklejki nie zawsze powinny znajdować się na nich na stałe (dotyczy to też produktów spożywczych). Przy dużych lub bardzo dużych naklejkach Booklet wykorzystuje klej kanalikowy lub kropkowany – tylko na folii. Występuje on na fototapetach czy na reklamach wielkoformatowych. Najsilniejszym rodzajem kleju, oferowanym przez Booklet, jest klej SuperMoc. Stosuje się go na powierzchnie trudne, chropowate, o różnym napięciu powierzchniowym i skomplikowanym składzie chemicznym. Do takich podłoży należy kamień, plastik, metal czy beton. W zasadzie klej SuperMoc trzyma się wszystkiego. Jeśli więc masz problem z przyklejeniem naklejki na wybraną przez Ciebie powierzchnię, zamów u Booklet naklejki foliowe SuperMoc.

Wysokiej jakości naklejki firmy Booklet

Naklejki foliowe Booklet z klejem SuperMoc mogą być dodatkowo uszlachetnione laminatem błyszczącym lub matowym, który nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również pełni funkcję ochronną. Dlatego naklejki te wytrzymują od 3 do 5 lat trudne, zmieniające się warunki atmosferyczne, a także zachowują odpowiednie nasycenie barw. Firma Booklet słynie z przykładania dużej wagi do całego procesu produkcyjnego naklejek. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt spełniający wszystkie Twoje wymagania – obojętnie, czy nakład będzie mały czy duży.