Jakie naklejki na powierzchnie plastikowe?

Produkujesz plastikowe przedmioty i chciałbyś je odpowiednio oznaczyć – umieścić na nich podstawowe informacje o produkcie lub swoje logo? A może oryginalnie ozdobić? W takim razie umieść na nich naklejkę! Tylko – jaką wybrać? Plakat ma różne napięcie powierzchniowe i skład chemiczny, które powodują, że nie wszystkie naklejki się na nim trzymają.

Rozwiązanie – naklejki foliowe SuperMoc

Naklejki foliowe SuperMoc to naklejki z mocnym klejem, który świetnie nadaje się do trudnych powierzchni – nie tylko plastiku, ale również do betonu, metalu czy kamienia. Dzięki takiemu silnemu klejowi naklejki te nie odklejają się pod wpływem specyficznej struktury powierzchni na której się znajdują czy pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych.

Poza tym drukarnia Booklet zabezpiecza je laminatem strukturalnym, co powoduje, że długo pozostają w niezmiennym stanie, odporne na wodę, promieniowanie UV, kurz czy zabrudzenia. Wyglądają bardzo estetycznie i profesjonalnie przez wiele lat. Kolory są na nich dobrze odzwierciedlone. Naklejki foliowe SuperMoc drukowane są w przestrzeni kolorystycznej CMYK. Ze względu na świetny wygląd i dużą wytrzymałość cieszą się popularnością wśród klientów. Booklet wykonuje te naklejki w różnych wymiarach i kształtach, w dowolnym nakładzie. Przyjmuje zlecenia w wersji elektronicznej. Na stronie internetowej dowiesz się, jak przygotować je do druku. Możesz też liczyć na pomoc kompetentnych i doświadczonych pracowników drukarni Booklet.