Naklejki o dowolnym kształcie z Twoim logo

Udane logo każdej działalności, przedsiębiorstwa czy firmy to w zasadzie podstawa sukcesu. Chodzi w końcu o to, by ludzie bezproblemowo je zapamiętywali, a nawet rozmawiali o nim. Z tego też powodu umieszcza się je nie tylko na ulotkach reklamowych, billboardach, ale i również na przedmiotach codziennego użytku. Ostatnio bardzo popularną praktyką staje się także rozdawanie naklejek DieCut lub vlepek z logiem firmy.

W naklejkach z logo naszej działalności powinniśmy pamiętać o tym, by były jak najbardziej związane z obszarem działania firmy. Dodatkowo, przydaje się również duża doza kreatywności, tak by naklejki były jedyne w swoim rodzaju. Dobrą praktyką jest umieszczanie na naklejkach danych kontaktowych do firmy. Dzięki temu z pewnością ułatwimy przyszłym klientom możliwość dotarcia do naszej działalności.

Naklejki jako skuteczne źródło reklamy biznesu

Obecnie mamy naprawdę duże możliwości, jeśli chodzi o personalizację naszych naklejek. Drukarnie oferują nam technologię DigiCut, która wpływa na dokładność ich wycięcia. W ten sposób mamy możliwość otrzymania naklejek dokładnie o takim kształcie, o jaki nam chodzi. Jest to szczególnie istotne dla firm, którym bardzo zależy na naklejkach o niecodziennym wykroju. Mogą one przyjmować bowiem kształt kwiatu, zwierzęcia, a nawet pojazdu.

Pamiętajmy, że naklejki to nie tylko świetna reklama dla firm, lecz również:

    • wydarzeń publicznych,
    • organizacji,
    • ruchów społecznościowych,
    • przedsiębiorstw.

Przestrzeń kolorystyczna CMYK używana w produkcji wlepek i naklejek wpływa na ich niezwykłą głębię kolorów oraz dużą wyrazistość. Do wytwarzania naklejek używa się wysokiej jakości kleju, który gwarantuje trzymanie się naklejki na wybranej przez nas powierzchni.