Druk naklejek na zamówienie

Większość z nas lubi dostawać różnego rodzaju gadżety, w tym marketingowe – długopisy, notesy czy vlepy, które można przyklejać na gitarę, teczki do rysunków czy w innym, dowolnym miejscu. Z tego względu wiele firm decyduje się rozdawać różnego rodzaju drobiazgi podczas targów lub jako dodatek do zamówionego towaru. Opłacalnym rozwiązaniem jest druk naklejek na zamówienie. To nieduża inwestycja, która sprawi, że klient będzie zadowolony, a przy tym mimowolnie zacznie reklamować Twoją firmą. Nierzadko przyozdobi przedmioty vlepą, jaka będzie widoczna również dla innych. W ten sposób zwróci uwagę na logo naszego przedsiębiorstwa i być może przyciągnie kolejnych klientów.

Nowoczesna techlonogia w druku naklejek na zamówienie

Booklet oferuje druk naklejek na zamówienie w dowolnym kształcie i rozmiarze – wedle uznania Klienta. Dbając o jego zadowolenie, korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnej technologii, m.in. DigiCut pozwalającej zachować pełną dokładność. Wycinane wzory są precyzyjne – każda krawędź jest dokładnie zakończona, żaden z elementów obrazka nie zostaje ucięty i nie zostawiamy pustej przestrzeni. Drukujemy zarówno w formie kwadratu czy owalu, ale przyjmujemy również niestandardowe zamówienia. Przestrzeń barwna CMYK pozwala nam uzyskać prawdziwą głębię koloru. Uwypukli szczegóły, na jakie chcecie zwrócić uwagę. Używamy wysokiej jakości kleju, jaki zapewnia trwałość na wybranej powierzchni – szkle, papierze czy plastiku.

Gwarantowana precyzja wykonania

Maszyny poligraficzne, jakie używamy, to najwyżej jakości urządzenia pozwalające na druk naklejki na zamówienie. Gwarantujemy pełną precyzję wykonania na różnego rodzaju materiałach – vlepkach papierowych, foliowych, odblaskowych, magnetycznych czy wypukłych 3D. Szeroka gama możliwości pozwala nam spełnić indywidualne oczekiwania Klienta w zakresie zamówienia na naklejki. U nas masz możliwość personalizacji naklejek – sam decydujesz, jaki projekt mamy zrealizować, ale służymy również wsparciem, dając możliwość przygotowania indywidualnej oferty w przypadku, jeśli nie znaleźliście odpowiadającej Wam usługi.