Naklejki reklamowe – jak je stosować?

Naklejki reklamowe to doskonały pomysł na promocję każdej firmy. Odpowiednio dobrana treść, wielkość oraz kolory bezpośrednio wpłyną na to, że Twoja firma będzie zapamiętana przez potencjalnych klientów. Zanim jednak zdecydujesz się na druk naklejek reklamowych, warto zapoznać się z kilkoma pomysłami ich zastosowania.

Oryginalny styl

Decydując się na reklamowe naklejki, warto zadbać o ich oryginalny styl. Kolor, napisy i logo wyeksponowane w dobrym miejscu to podstawa tego, że potencjalny klient zauważy naszą naklejkę. Hasła reklamowe znajdujące się na naklejce nie powinny być za długie. Współczesny, zabiegany człowiek dużą uwagę przykłada głównie do obrazów, napisy to dla niego rzecz drugoplanowa.

Nietypowe wizytówki oraz naklejki na wydarzeniach

Pracownicy wielu firm posiadają swoje prywatne wizytówki. Zamiast standardowych wizytówek na twardym papierze warto zainwestować w kreatywne odpowiedniki w postaci naklejek. Te drugie z pewnością będą ciekawszym pomysłem. Wizytówki w postaci naklejek reklamowych z łatwością można przykleić w kalendarzu, notatniku czy innym wybranym miejscu. Dobrym pomysłem jest także rozdawanie naklejek z logo firmy na różnego rodzaju branżowych wydarzeniach czy zostawianie ich w różnych miejscach.

Dopasowane do indywidualnych potrzeb

W Blooket specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych projektów. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i z chęcią podpowiadamy co do wyboru odpowiednich materiałów i szaty graficznej. Przygotowujemy także naklejki lewo-czytelne, które można stosować po wewnętrznej stronie szyby. Takie rozwiązania są idealne w przypadku reklam na oknach wystawowych, szklanych drzwiach czy szybach samochodowych. Tworzymy także naklejki reklamowe o nietypowym kształcie.