Naklejki przezroczyste z białym poddrukiem

Coraz więcej firm decyduje się na alternatywne formy reklamy, jaką mogą być naklejki przezroczyste z białym poddrukiem lub klasyczne vlepy na firmowe auto bądź inne przedmioty. Pożądanym jest stosować różnorodne formy działań marketingowych, które mają służyć promocji naszej działalności. Nie warto więc ograniczać się wyłącznie do ulotek czy fanpage’a

Naklejki – nie tylko dla reklamy

W naszej bogatej ofercie znajdują się m.in. naklejki przezroczyste z białym poddrukiem. Takie idealnie sprawdzą się na szklanej powierzchni, chociażby na szybie samochodowej. W ten sposób można reklamować swoją działalność, ale także informować, np. o tym, że w samochodzie znajduje się dziecko. Jest to forma zabezpieczenia, która zostanie zauważona przez innych kierowców.

Jak powstają naklejki?

Przezroczyste naklejki reklamowe z białym poddrukiem powstają etapowo. W pierwszej kolejności na podłoże foliowe nanosimy białą część, w następnej kolorowy zadruk i laminat zapewniający wysoką odporność na warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg czy słońce. Naklejki z białym poddrukiem nie blakną, nie ścierają się ani nie odklejają od powierzchni. Dla oka widoczne będzie jedynie logo, napis czy obrazek, a przezroczysta część wkomponuje się w powierzchnię i nie zwróci uwagi odbiorcy. Naklejki mogą być naklejone na kolorową powierzchnię i dzięki białemu poddrukowi nie będzie dochodziło do przebijania lub mieszania się kolorów.

Jakość wykonania naklejek

Cięcie DigiCut zapewnia pełną precyzję – każda krawędź jest doskonale wykończona i symetryczna względem innych. Maszyny poligraficzne, jakich używamy, oraz technologia druku pozwalają osiągnąć zadowalające efekty – wyrazistość oraz głębię koloru wydobytą z przestrzeni barwnej CMYK + WHITE. Gwarantujemy, że naklejki przezroczyste z białym poddrukiem będą estetyczne, a przy tym zachowają wysoką jakość wykonania.