Jak zrobić prasowanki na koszulki?

W dobie masowych produkcji odzieży trudno wyróżnić się nietypowym ubiorem, co do którego będziemy mieli pewność, że jest jedyny w swoim rodzaju i nie spotkamy na ulicy nikogo w podobnej stylizacji. Rozwiązanie tego problemu stanowią naklejki na koszulki, które nie tylko pozwalają wyróżnić się z tłumu podobnie ubranych ludzi, ale umożliwiają także dobranie konkretnego motywu zgodnie z indywidualnymi upodobaniami oraz zainteresowaniami osoby, której koszulkę będą zdobiły. Udzielamy prostych wskazówek, jak zrobić prasowanki na koszulkę, które dostarczą mnóstwa radości wynikającej z podkreślającego indywidualność ubioru!

Prasowanki na koszulki – czym są?

Naklejki na koszulki to grafiki, które umieszcza się na ubraniach poprzez wprasowanie rozgrzanym do wysokiej temperatury żelazkiem. Dzięki przeznaczonym do tego celu wysokiej jakości komponentom obrazek na stałe łączy się z tkaniną, niejako wnikając w jej strukturę. Umożliwia to trwałość kompozycji, także podczas prania.

Mogą służyć zarówno jako uzupełnienie występującego już na danej koszulce motywu, jak i zupełnie od podstaw utworzyć kompozycję. Wybór różnych prasowanek pozwala na stworzenie własnej kolekcji niepowtarzalnej odzieży. Każda z tych opcji przyczynia się do personalizacji odzieży, sprawiając, że wygląda ona oryginalnie i stylowo.

Naklejki na koszulki – jak je prawidłowo wykonać?

Kiedy decyzja o wyborze konkretnego, spełniającego wszystkie oczekiwania wzoru naklejki zostanie podjęta, warto wiedzieć, jak nanieść ją na odzież, aby zachowała wszystkie swoje właściwości na długi czas. Należy pamiętać, że prawidłowo zrobione prasowanki są trwałe i niespieralne (pod warunkiem odpowiedniej temperatury prania), a więc czynność naprasowywania jest nieodwracalna.

Do właściwego naniesienia grafiki na tkaninę potrzebne będą: żelazko, papier do pieczenia, koszulka oraz prasowanka. Czynność należy rozpocząć od ustawienia żelazka na około 2/3 maksymalnej temperatury oraz wyłączenia funkcji prasowania z parą. Następnie, warto wyprasować koszulkę w miejscu, w którym naprasowywane będą naklejki, aby zapewnić jak najbardziej gładką powierzchnię ułatwiającą możliwie najdokładniejsze przyklejenie. Kolejnym krokiem jest oderwanie prasowanki z podkładu oraz położenie naklejki w miejscu, w którym ma zostać zaprasowana i przykryć ją papierem do pieczenia, a następnie przyłożyć rozgrzane żelazko i dociskać je przez kilkanaście sekund. Po tej czynności można zabrać papier z powierzchni prasowanki i odczekać aż folia zupełnie wystygnie, a gdy to nastąpi oderwać ją delikatnie od koszulki. Po tym należy ponownie przykryć grafikę papierem do pieczenia i przyłożyć rozgrzane żelazko na kilka sekund. Gotowe!

Prasowanki na koszulki na zamówienie w Booklet

Jako producent oferujemy wysokiej jakości prasowanki na koszulki. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko ze względu na korzystną cenę, ale także uniwersalne zastosowanie. Zapewniamy żywe i wyraziste kolory nadruków oraz ich odporność na pranie. Dzięki technologii cyfrowego wycinania DigiCut prasowanki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu. To duża zaleta wśród tego typu produktów, bowiem nie trzeba ograniczać się w kwestii wyboru najbardziej odpowiadającego własnemu gustowi wzoru. W ramach opcji Multi Motywu możliwe jest zamawianie kilku motywów naklejek o tym samym kształcie i rozmiarze, co sprzyja tworzeniu garderoby wyposażonej we własną kolekcję. Możliwość łatwego kontaktu z doradcą poprzez zamieszczony na stronie internetowej formularz pozwala na zadanie dowolnego pytania o prasowanki na koszulki, a kalkulator cen pozwala na uzyskanie dokładnej wyceny konkretnego zamówienia.

Prasowanki na koszulki – postaw na oryginalność!

Jesteśmy przekonani, że w świetle przedstawionych informacji zarówno zamówienie spersonalizowanej, wysokiej jakości naklejki na koszulki, jak i jej prawidłowe umieszczenie na ubraniu wydają się łatwe. Oryginalne ubrania uzyskane w łatwy sposób? Z drukarnią Booklet to możliwe!